Náš příběh

"Studium na vysoké škole je náročné. Pomůžeme Vám ho zvládnout."

Jsme tým mladých lidí, kteří svůj boj na vysoké škole už vyhráli. Nyní jsme připraveni pomoct tento boj vyhrát i Vám.

Počítáme příklady, zpracováváme výkresy, řešíme výpočty náročných úloh pro studenty nejen vysokých, ale i středních škol. Postupy píšeme jazykem, kterému studenti rozumí.

Všichni jsme začali stejně - slyšeli jsme větu: “já tomu nerozumím, můžeš mi s těmi příklady pomoct?” a tuhle větu, byť v různých obměnách, slýcháme dodnes. Naše práce nás o to víc baví, když následně slyšíme “díky, za zápočet mám plný počet bodů”, nebo třeba “tu zkoušku mám, díky za pomoc”.

jste pro nás na prvním místě

Došlo u Vás ke změně zadání, nebo potřebujete zpracovat něco jiného? Každá změna je pro nás novou výzvou.

prioritou je pro nás kvalita, ne kvantita

Děláme věci tak, aby měly smysl. Zpracujeme Vaše zadání tak, abyste tomu rozuměli. Následné konzultace po mailu či telefonu zdarma jsou pro nás samozřejmostí.

děláme to, co nás baví a jsme v tom dobří

Svoje už máme vystudováno a nyní pomůžeme se studiem i Vám.

ke každému zadání přistupujeme individuálně

Každý potřebuje trochu něco jiného. Někdo rozepsaný postup, někdo více obrázků. Navíc má každé zadání své specifické řešení. Bez toho by to snad ani nebylo ono :-)

Tam, kde někteří končí, může být pro Vás teprve začátek. Chceme být u toho, až zvládnete to, co ostatní možná vzdají. Protože na to máte. To, že jste tady, je totiž jednoduše známka toho, že jste to nevzdali. Nevzdávejte se ani nadále, pomůžeme Vám boj s příklady a výkresy vyhrát.

Ing. Miroslava Válková - autorka projketu Doučování-online.cz vystudovaná stavařka, která se spíše než pro stavařinu nadchla pro matiku a deskriptivu