Nejčastější otázky

Jak online doučování probíhá?

Ve zkratce - probíhá hlavně jednoduše. Kontaktujete mě s tím, co potřebujete, společně doladíme podrobnosti a informace letí k Vám. Podrobněji se o průběhu doučování dočtete zde.

Chtěl/a bych mít výkresy spíše v papírové podobě rýsované tužkou, než v té elektronické. Jde to?

Jasně :-) mám jak papíry, tužky, pravítky, kružítka, křivítka,... tak také vědomosti a zkušenosti na to, abych Vám narýsovala to co potřebujete. Jenom mi to připište do poznámky.

Doučujete i osobně, případně přes Skype?

Ano, ale spíše výjimečně.

Potřebuju jenom zkontrolovat příklady, které už mám spočítané, je to možné? Jaká bude cena?

Pošlete mi je buď přes kontaktní formulář, nebo mailem a do poznámky připište, že potřebujete příklady pouze zkontrolovat. Cena je závislá na množství a náročností příkladů, pochopitelně za kontrolu již vypočtených příkladů bude částka nižší než za samotné výpočty. Zašlu Vám ji samozřejmě k odsouhlašení.

Potřebuju k výpočtům podrobnější popis/k výkresům podrobnější postup jak na to. Jde to?

Ano. Domluvíme se jak moc podrobně to potřebujete a v případě pouze drobných úprav je udělám bezplatně.

Může být ve výpočtech/výkresech chyba?

Teoreticky vzato může - napište mi a bezplatně ji opravím a takřka obratem zašlu. Mám ale dobře propracované mechanismy kontroly, proto tuto situaci s velkou pravděpodobností nebudeme muset řešit.

Docela mi to spěchá, jak dlouho trvá, než mi to pošlete?

Termín ladíme hned na začátku. Vždy se snažím odesílat ještě ten den, kdy obdržím platbu, ale hodně záleží na rozsahu, který potřebujete. Při složitějším zadání nebo velkém rozsahu to může být od obdržení platby i 2-3 dny.

Napadly Vás další otázky? Napište mi :-)