Doučování deskriptivní geometrie

Máte zadání, k němu jste si vzali papíry, tužky, pravítka, kružítko a možná ještě křivítko či další užitečné pomůcky. Rýsovat umíte, ale jak narýsovat přesně to, co se po Vás chce? Jak začít? A jak se pak neztratit ve směsi čar? Hledáte ucelený návod, jak boj s deskriptivou vyhrát? Právě jste jej našli! O jaký návod se tedy vlastně jedná?

pošlete mi zadání, se kterým si nevíte rady, nebo je třeba jenom nestíháte zpracovat
upřesníme si, jaký výstup potřebujete, jestli klasiku - tužku na papíře, nebo zpracované ve speciálním programu s výstupem v pdf, nebo klidně postup zpracování celého výkresu krok po kroku, čáru po čáře :-)
domluvíme se na termínu zpracování, nebo mi jednoduše napište, do kdy to potřebujete mít hotové
zašlu Vám pokyny k platbě
v domluveném termínu vyhlížejte e-mail se zpracovanými příklady, nebo pokud chcete, napíšu Vám smsku nebo přes Facebook, že najdete příklady ve své mailové schránce

Poslat zadání

Kdo jsme?

Tým mladých lidí, kteří si dali za cíl pomoct studentům převážně technických oborů vysokých škol zvládnout souboj s předměty, které s jejich praxí až tak nesouvisí, ale na vysokých školách jsou povinné. Baví nás objevovat užitečné nástroje, které pak studentům vysokých škol usnadňují studium a zlepšují výsledky.

Co získáte?

Jednotlivé výkresy zpracováváme tak, aby byly pro Vás především srozumitelné. Našim cílem je, abyste rychle zvládli přípravu na zkoušku z deskriptivní geometrie, zápočtovou práci či domácí úlohu. Můžete si navíc vybrat ze tří variant: výkresy rýsované tužkou (nebo třeba tuší či čímkoli jiným) na papíře výkresy zpracované ve speciálním programu - zasíláme mailem ve formátu pdf výkresy “krok za krokem” - naše specialita, která zaslouží pozornost především při přípravě na zkoušky - budete mít každý výkres rozpracovaný po jednotlivých krocích s vysvětlením postupu

V jakých oblastech Vám můžeme pomoci?

 • planimetrie, stereometrie
 • kótované promítání, mongeovo promítání, pravoúhlá axonometrie, kosoúhlé promítání, lineární perspektiva
 • zobrazení těles, průnik ploch a těles, teoretické řešení střech
 • topografické plochy, kuželosečky, šroubovice, rotační plochy, šroubové plochy, zborcené plochy
 • a další...
  Kolik to stojí?

  Cenu určujeme až na základě konkrétního zadání. Budeme se však pohybovat v rozmezí 199,- až 499,-/výkres dle jeho náročnosti.

Chci zjistit konkrétní cenu příkladů, které potřebuji vypočítat

Reference

 • „Dobrý den, překvapilo mě, jak jde jednoduše vyřešit problémy s výkresy a samozřejmě i s časem :-)“

  B. N.
 • „Přesně tohle jsem potřeboval. S deskriptivou jsem bojoval dlouho, ale podle postupů krok za krokem se to dá jednoduše zvládnout"

  A. L.
 • „Dobrý den, vytrhla jste mi “trn z paty”, tohle bych sama nedala…“

  M. T.